Etusivu
Hallitus

Sukulehti

Myynti
Jäsenyys

Galleria

 

 

Hallitus
_________________________________________________________________________________

Esimies ja suvun arkistonhoitaja, Tapio Leinonen
Päiväkunnaantie 2 D 7, 44120 Äänekoski, 0400-155425
tapioleinonen@kolumbus.fi

Varaesimies ja sukulehden päätoimittaja, Martti Häikiö
Tehtaankatu 21 B 40, 00150 Helsinki, 050-5057140
martti.haikio@kolumbus.fi

Sihteeri, Jaana Sarkkinen
Haltilantie 5, 02200 Espoo, 0500-333308
jaana.sarkkinen@saunalahti.fi

Taloudenhoitaja, Jarmo Ahonen
Keskikatu 1 A 5, 04200 Kerava, 044-2582325
jarmo.ahonen@kolumbus.fi

Hallituksen jäsen, Jarmo Ahonen
Keskikatu 1 A 5, 04200 Kerava, 044-2582325
jarmo.ahonen@kolumbus.fi

Hallituksen jäsen, Timo Honka
Kiviaidankatu 3 A 32, 00210 Helsinki, 0400-488013
timotapiohonka@gmail.com

Hallituksen jäsen, Eija Leinonen
Tehtaankatu 32 A 10, 00150 Helsinki, 050-5902159
eija.leinonen@reaktori.net

Hallituksen jäsen, Mari Leinonen
Kokonlahdentie 12, 88300 Paltamo, 050-5902159
mari.leinonen@student.oulu.fi

Hallituksen jäsen, Tarja Leinonen-Viinikka
Vuotungintie 101, 93600 Kuusamo, 040-7701380
tarja.leinonenviinikka@gmail.com

Hallituksen jäsen, Teuvo Leinonen
Oulutie 145 as. 1, 88310 Melalahti, 0400-281300
teuvo.o.leinonen@gmail.com

Hallituksen jäsen, Liisa Manu
Luhtitie 2, 62100 Lapua, 050-3520341
liisamanu@luukku.com

Hallituksen jäsen, Pertti Leinonen
Porarinkatu 8 A 14, 02650 Espoo, 040-5874741
pertti.leinonen@hotmail.com