Etusivu
Hallitus

Sukulehti

Myynti
Jäsenyys

Galleria

 

 

Hallitus
_________________________________________________________________________________

Esimies ja suvun arkistonhoitaja, Tapio Leinonen
Päiväkunnaantie 2 D 7, 44120 Äänekoski, 0400-155425
tapioleinonen@kolumbus.fi

Varaesimies ja sukulehden päätoimittaja, Martti Häikiö
Tehtaankatu 21 B 40, 00150 Helsinki, 050-5057140
martti.haikio@kolumbus.fi

Sihteeri, Jaana Sarkkinen
Haltilantie 5, 02200 Espoo, 0500-333308
jaana.sarkkinen@saunalahti.fi

Taloudenhoitaja, Yrjö Leinonen
Rautatienkatu 42 A 24, 90120 Oulu, 044-5350701
yrjo@yrjoleinonen.fi

Hallituksen jäsen, Jarmo Ahonen
Keskikatu 1 A 5, 04200 Kerava, 044-2582325
jarmo.ahonen@kolumbus.fi

Hallituksen jäsen, Mika Hirvonen
Hyrkköläntie 253, 41800 Korpilahti, 045-78811608
mika.hirvonen@santasalo.com

Hallituksen jäsen, Timo Honka
Korkeavuorenkatu 31-33 A 11, 00130 Helsinki, 0400-488013
timo.honka@welho.com

Hallituksen jäsen, Eija Leinonen
Pursimiehenkatu 27 B 4, 00150 Helsinki, 050-5902159
eija.leinonen@reaktori.net

Hallituksen jäsen, Tarja Leinonen-Viinikka
Vuotungintie 101, 93600 Kuusamo, 040-7701380
tarja.leinonenviinikka@gmail.com

Hallituksen jäsen, Teuvo Leinonen
Oulutie 145 as. 1, 88310 Melalahti, 0400-281300
teuvo.o.leinonen@gmail.com

Hallituksen jäsen, Liisa Manu
Luhtitie 2, 62100 Lapua, 050-3520341
liisamanu@luukku.com

Hallituksen jäsen, Elina Saraheimo
Krister Juutin polku 4 A 19, 00790 Helsinki, 050-4328359
elina.saraheimo@hotmail.com